Beberi

Beberi – ekskluzīvs ciemats ar augstu dzīves kvalitāti! Ciemata Beberi unikālā ideja radusies, mēģinot apvienot pilsētas komfortu ar lauku klusumu un dabas tuvumu... vairāk

E-pasts: beberi@beberi.lv

Tālrunis: +371 29285308

Izvēlies savu dzīvokli

Par beberiem / Nākotnes vīzija

Nākotnes vīzija

Ciemats

Ar laiku ciemata apbūves teritorijā paredzēts integrēt dažādas funkcijas – dzīvojamo, tirdzniecības un darba, rekreatīvo un sociālo. Visas ciemata funkcionalas sastāvdaļas iedzīvotājiem būs pieejamas, dodties ar kājām vai divriteni. Ielu tīkls, pa kuru brauks vieglais vai sabiedriskais transpots būs pārredzams un drošs kā lieliem, tā maziem gājējiem un riteņbraucējiem - mākslīgi līkumi, “guļoši policisti” liks autobraucējiem braukt lēnāk un piesardzīgāk.

Beberu pilsētas māju pirmajos stāvos izveidotas tirdzniecības - biroju telpas paredzētas gan aptiekai, gan  ārpilsētas birojam, gan saimniecības preču veikalam, gan arī mazajam maizes veikalam/ceptuvei, kas radīs mazpilsētas izjūtu.


Komercapbūve

Tā ciemata teritorijas daļu, kas robežojas ar Rīgas – Salaspils apvedceļu, atvēlēta komerciālajai apbūvei. Te jau ir paredzeta vieta Automātiskai degvielas uzpildes stacijai. Šajā zonā var tikt izvietotas biroju ēkas, veikals, sadzīves pakalpojumu centrs, bankas filiāle, motelis vai "krogs". Beberbeķu dabas parka tuvums dod pārdomāt iespēju uzcelt arī tūrisma un atpūtas centru. Šāda Beberu komerciālās zonas apbuve sniegs gan jaunās darba vietas, gan dos iespēju apkārtējiem iedzīvotājiem risināt dažādus praktiskus sadzīves un sociālus jautājumus, kā arī būs patīkama un noderīga pieturvieta garāmbraucējiem un Beberbeķu dabas parka apmeklētājiem.


Ceļš

Beberiemvistuvākā apdzīvotā vieta ir Babītes pagasta Piņķi, kurus pēc projekta autoru iecerēm ar ciematu savienos gājēju pāreja – tilts vai tunelis.