Beberi

Beberi – ekskluzīvs ciemats ar augstu dzīves kvalitāti! Ciemata Beberi unikālā ideja radusies, mēģinot apvienot pilsētas komfortu ar lauku klusumu un dabas tuvumu... vairāk

E-pasts: beberi@beberi.lv

Tālrunis: +371 29285308

Izvēlies savu dzīvokli

Par beberiem

Par beberiem

  • Ciemats Beberi atrodas Babītes novadā pie Beberbeķu dabas parka starp Priežuciemu un Piņķiem, 1 km attālumā no Rīgas (15 min. līdz centram) un 3 km attālumā no Jūrmalas robežas.

 

  • Ciematā var nokļūt pa šoseju Rīga – Jūrmala, apvedceļu A5 Salaspils – Babīte, šoseju Rīga – Liepāja, kā arī šoseju Rīga – Ventspils. Iebraukšana Beberos – pa nobrauktuvi no Kalnciema puses apvedceļa, izbraukšanas ceļš ved Babītes – Rīgas virzienā.

 

  • Ciemata Beberi unikālā ideja radusies, mēģinot apvienot pilsētas komfortu ar lauku klusumu un dabas tūvumu. Pēc ieceres, tā ir suverēna dzīvojama telpa ar attīstītu infrastruktūru un iespēju pilnvertīgi atpūsties ar ģimeni un veidot labas attiecības ar kaimiņiem. Tadejādi, tas nav guļamrajons, tā drīzāk ir mazpilsēta, ar tai piemītošu šarmu, pārdomātu, ērtu māju plānojumu un apbūvi, kā arī augstu dzīves komfortu.

 

 

  • Ciematu veido gan savrūpmājas, gan nelielas daudzdzīvokļu mājas, kā arī dažādas nozīmes gājēju un riteņbraucēju celiņu tīkls. Ciemata centrā ir mākslīgs dīķis.