Beberi

Beberi – ekskluzīvs ciemats ar augstu dzīves kvalitāti! Ciemata Beberi unikālā ideja radusies, mēģinot apvienot pilsētas komfortu ar lauku klusumu un dabas tuvumu... vairāk

E-pasts: beberi@beberi.lv

Tālrunis: +371 29285308

Izvēlies savu dzīvokli

Kur tas atrodas / Karte / Dabas parks

Dabas parks

  • Vietā, kur no Rīgas — Jūrmalas šosejas nogriežas ceļš uz Babīti, abpus šosejai plešas Beberbeķu dabas parks. Tas robežojas ar Beberiem, Priežciemu, Babīti, Rīgas — Tukuma dzelzceļa līniju un Rīgu. 302 ha lielais parks administratīvi iekļaujas Babītes pagasta teritorijā. 

 

  • Dabas parks dibināts 1977. gadā. Tā izveides mērķis ir saglabāt sabiedrībai dabas izzināšanai  un atpūtai piemērotu teritoriju, vienlaikus saudzējot parka dabas vērtības. 

 

  • Parka lielākā daļa ir klusa.Tas iespējams, pateicoties mežam, kas slāpē trokšņus un attīra gaisu. Tāpēc Beberu iedzīvotāji šo parku ir iecienījuši, ka lielisku atpūtas zonu. Visu parka teritoriju caurvij blīvs, pastaigām piemērotu taku tīkls ar ierīkotajām atpūtas vietām. Parka dienvidu galā atrodas vasarās iecienīta peldvieta – Beberbeķu dzirnavezers. Ziemās parka sniegotās kāpas piemērotas distanču slēpošanas cienītājiem. Priežciemā tiek piedāvātas izjādes ar zirgiem, tāpēc parku iespējams aplūkot arī jāšus.